Aktuality‎ > ‎

ZPOPLATNĚNÍ ZDRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU A POLÉVEK

přidáno: 9. 3. 2012 5:09, autor: Daniel Randák

Vážení klienti KC,

přes naši veškerou snahu nemáme dostatek peněz na zajištění provozu KC. Nemůžeme už ani propouštět pracovníky, abychom ušetřili. Na KC by pak neměl kdo zajistit provoz a museli bychom zavřít. Proto přistupujeme k tomu, že budou omezeny i VAŠE základní služby – zejména na úrovni výměnného programu a potravinového servisu…

Jak to bude vypadat?

 SLUŽBA Výměnný program:

Výměnný program budeme dělit na tzv. STANDARD a NADSTANDARD.

 STANDARD =  ČISTÉ STŘÍKAČKY JINÉ ZNAČKY, NEŽ BRAUN + DEZINFEKCE, VODA, FILTRY, KONDOMY, KYSELINA, ŠŇUPÁTKA A KAPSLE – vše zatím zdarma.

 NADSTANDARD =  ČISTÉ STŘÍKAČKY ZNAČKY BRAUNza poplatek 2,- Kč/kus + DEZINFEKCE, VODA, FILTRY, KONDOMY, KYSELINA, ŠŇUPÁTKA A KAPSLE zatím zdarma.

     Rozdíl v ceně mezi Braunkami a  jinými stříkačkami je cca 2,- Kč/kus. Příplatky za Braunky budou vykrývat peníze na materiál výměnného programu, které nám v současné době chybějí. Není vyloučeno, že v budoucnu bude zpoplatněn i ostatní zdravotnický materiál (poplatky v řádu korun / kus).

     V KC bude k dispozici mastička na ošetření akutních hnisavých a zánětlivých poranění. Ostatní Harm Reduction materiál (vitamíny, buničina,  náplasti, ostatní masti…) AŽ DO ODVOLÁNÍ nevydáváme!

 SLUŽBA Potravinový servis:

-         zdarma – káva nebo čaj

-         zpoplatněno – polévka – 5,-Kč

 Ostatní služby zůstávají zatím  beze změn.

!!!Změny proběhnou od 5.3.2012!!!

     Dovedeme si představit, že se vám to nebude ani trochu líbit. Věřte nám, že sami s tímto nastavením máme velký problém, ale zatím to nelze řešit jinak. Hledáme další cesty, jak z toho ven, ale zatím to nevypadá příliš dobře….  Díky za pochopení,

tým KCP

Comments